Türk Markaları Ortadoğu’ya Açılıyor… – Bayilik Haberleri-Bayilik-Bayilik Ver-Franchise-Bayilik Veren Firmalar
Türk Markaları Ortadoğu’ya Açılıyor… Reviewed by Momizat on . Birleşik Arap Emirlikleri’nin önemli şirketlerinden INDEX Holding bünyesindeki Index Fuarcılık tarafından ilki düzenlenecek The Global Franchise Market Fuarı, 1 Birleşik Arap Emirlikleri’nin önemli şirketlerinden INDEX Holding bünyesindeki Index Fuarcılık tarafından ilki düzenlenecek The Global Franchise Market Fuarı, 1 Rating: 0
Home » Bayilik Haberleri » Türk Markaları Ortadoğu’ya Açılıyor…

Türk Markaları Ortadoğu’ya Açılıyor…

Birleşik Arap Emirlikleri’nin önemli şirketlerinden INDEX Holding bünyesindeki Index Fuarcılık tarafından ilki düzenlenecek The Global Franchise Market Fuarı, 14-15 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Türk markaları ile Ortadoğu’lu yatırımcıları buluşturacak fuar, Dubai Turizm Ajansı, Dubai Ticaret Odası ve Ortadoğu’nun en büyük franchise danışmanlık firması Francorp tarafından desteklenmektedir. Francorp ayrıca 2014 yılı Bayim Olur musun Fuar’ına, danışmanlık verdiği 17 Ortadoğu’ lu firma ve yatırımcı heyeti ile katılım sağlamıştır.

tgm

Katılımcılar, Franchise Danışmanlık Firmaları, Ticaret Odaları, Katar Kalkınma Bankası yetkilileri ve diğer devlet kuruluşları ile de görüşme olanağına sahip olacaktır. Ziyaretçilerin büyük bir bölümü Ticaret odaların üyelerinden, ve Francorp’un kayıtlı yatırımcılarından oluşacaktır. Ayrıca fuar şirketi sadece Dubai değil tüm Ortadoğu’ ziyaretçi çalışması yapmaktadır. Index Fuarcılık’ın düzenleyeceği fuar, Dubai’nin en önemli Fuar merkezinde gerçekleştirilecek. Fuar ayrıca, bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Licensing Dubai fuarı ile eş zamanlı organize edilecektir.

Türkiye’de 14 yıldır Bayim Olur musun Fuar’ını düzenleyen Medyafors Fuarcılık, franchising sistemine ve gelişimine önem vermekte, bu konuda önemli çalışmalara imza atmakta ve markaların yurt içinde ve yurt dışında büyümelerine önemli katkılar sağlamaktadır.

Medyafors, Türkiye yetkili acentesi olarak çalışmalara başladığı The Global Franchise Market Fuarı’nı Türk Markalarının Ortadoğu’ya açılan kapısı olarak değerlendirmektedir.

Önemli Fuar katılımcıları;

- Francorp Middle East
- Envelope Investments
- On the Wood
- Micaroon Make-Up
- Qatar Development Bank, Qatar (Katar Kalkınma Bankası)
- 82 American Diner, UAE
- Abu-Ghazaleh Intellectual Property, UAE
- Arby’s Restaurant Group, USA
- Aswaaq, UAE
- Bull & Roo Hospitality & Investments, UAE
- Cone Heads Franchise, Australia
- Consolidated Restaurants Operations, USA
- Educational Supplies Co, Egypt
- EMARAT, UAE
- Franchise Enterprise, USA
- Global Franchise Consultant, USA
- How2Franchise, UK

Licensing Dubai Fuarı önemli Katılımcılar

- Korea Creative Content Agency (KOCCA) Kore Yaratıcı İçerik Ajansı
- Arabian Licensing Company Arap Lisans Şirketi
- M4e, Germany
- Expo 2020, UAE
- Brand Buzz, KSA
- Virgin Megastore Middle East,
- Landmark Group, UAE
- Carrefour, UAE
- MAF Retail, UAE

Bilgi ve İletişim için 

Murathan Aksoy maksoy@medyafors.com – 0212 346 26 26 / 153

http://globalfranchisemarket.com/

Organizatör :http://www.index.ae/ Destekleyen: http://www.francorpme.com/

Scroll to top