GHO Ofis Ağını Hızla Geliştirmeye Devam Ediyor… – Bayilik Haberleri-Bayilik-Bayilik Ver-Franchise-Bayilik Veren Firmalar
GHO Ofis Ağını Hızla Geliştirmeye Devam Ediyor… Reviewed by Momizat on . GHO, 13-16 EKİM TARİHLERİ ARASINDA CNR-EXPO İSTANBUL’DA DÜZENLENEN “BAYİM OLUR MUSUN?” FUARININ ARDINDAN İMZALADIĞI YENİ OFİS SÖZLEŞMELERİ İLE OFİS AĞINI HIZLA GHO, 13-16 EKİM TARİHLERİ ARASINDA CNR-EXPO İSTANBUL’DA DÜZENLENEN “BAYİM OLUR MUSUN?” FUARININ ARDINDAN İMZALADIĞI YENİ OFİS SÖZLEŞMELERİ İLE OFİS AĞINI HIZLA Rating: 0
Home » Bayilik Haberleri » GHO Ofis Ağını Hızla Geliştirmeye Devam Ediyor…

GHO Ofis Ağını Hızla Geliştirmeye Devam Ediyor…

GHO, 13-16 EKİM TARİHLERİ ARASINDA CNR-EXPO İSTANBUL’DA DÜZENLENEN “BAYİM OLUR MUSUN?” FUARININ ARDINDAN İMZALADIĞI YENİ OFİS SÖZLEŞMELERİ İLE OFİS AĞINI HIZLA GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR!

GHO bayilik ve franchise

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş. ‘nin Fethiye’deki yeni ofisinin Broker’ı Sn. Mehmet Adak, 1984 yılında Denizli Sarayköy’de dünyaya geldi. Gazi İl Mektebi okulundan mezun oldu. İş hayatına Arçelik A.Ş. Yetkili Servisinde başlayan Sn. Mehmet Adak, 19 yıllık hizmet tecrübesinin ardından 2014 yılında Vestel Yetkili Servisi olarak kendi işletmesini kurdu. Bu girişimiyle ile eş zamanlı olarak müşteri portföyü ve kurumsal hizmet deneyimi nedeniyle emlak sektöründe yapmayı hedeflediği ikinci yatırım için de arayışa geçen Sn Mehmet Adak, Bayim Olur musun? Fuarında GHO Markasını tanıdı ve yönetici kadrolarımız ile tanıştı.

GHO’nun kurumsal vizyonu ve ofis odaklı misyonu sayesinde ihtiyaç duyabileceği her konuda gerekli tüm destekleri alabileceğine ve GHO ile birlikte kurumsal manada hizmet üretebileceğine inanan Sn. Mehmet Adak Bugün GHO ile sözleşme imzalamış ve yollarımızı birleştirmiştir.

Çalışmalarını Fethiye Gayrimenkul Hizmet Ofisi olarak GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş. çatısı altında devam ettirecek olan yeni Broker’ımız Sn. Mehmet Adak’a hoş geldiniz derken ailemize katılımından dolayı tebrik ediyor ve kendisine başarılar diliyoruz.

“Sürdürülebilir İş = Kazançlı Ofis” motto’suyla sunduğumuz gerçek hizmet ile tanışmak için artık tüm sektör çalışanlarının yeni bir adresi var: GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı. Bize katılın geleceği birlikte kuralım!

Scroll to top