Zaika Tatlı, Bayim Olur musun Fuarı’nda…

Zaika Tatlı, 11-14 Ekim 2018 de gerçekleştirilecek 16.Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda yerini almıştır.

BüyükSekiz A.Ş’nin iştirak sirketlerinden biri oan SekizLitre Sütlü Tatlı ve Gıda Ürünleri LTD Şti. otel, restoran ve genel olarak yeme içme sektöründeki birçok firmanın kuruluş, projelendirme ve sektörel standardizasyonlarının oluşmasını işlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

Bu standardizasyonlar mimari, gastronomi, kurumsal yapı ve prezentasyon olarak, SekizLitre’nin bünyesinde profesyonel kişi ve süreçlerle oluşturulmaktadır. Tüketici eğilimlerin farklılaşması, rahat, şık ve huzurlu ortamların istenmesi, kolay ve ulaşılabilir lokasyon beklentisi, toplumsal kaynaşma kutlama isteklerinin artması, aynı anda ve aynı yerde sağlıklı, güvenilir, her kişiye uygun menü istekleri Anatolian Zaika’nın oluşmasına sebep olmuştur.

Damağımızdaki ilk tat olan sütü; en doğal haliyle, en usta ellerde ve en iyi hammaddelerle birleştirip, yeniden yorumladık, önce ninelerimize sonra annelerimize, yüzyıllardır kalan lezzet miraslarının en iyilerini, aynı otantik tadı ile hazırladık.

Bu orijinal lezzeti en iyi şekilde koruyarak, birbirinden eşsiz formüllerle 3. nesil muhallebiler ve sütlaçlar yaptık. Sanatın en tatlı hali adını verdiğimiz ürünlerimizi sizlerle buluşturmak için, birbirinden güzel senaryoları olan konseptler oluşturduk.

Neden Anatolian Zaika Tatlı ?

Ürünlerimizde hem sağlığınız hem de lezzet ön plandadır. Ürünlerimizin üretiminde herhangi bir katkı maddesi veya kimyasal kullanılmaktadır. Bu sayede ürünlerimiz her zaman doğal kalmaktadır.

Sütün en doğal hali şubelerimize ve soflarınıza gelmeden önce kuruluşumuzun bünyesinde ki çiftliklerde yetiştirilen hayvanlarımız yeni kuruluşumuza ait tarlalarda “doğal” ortamlarında beslenmektedir.

Bakır kazanlarımızda kaynattığımız doğal sütlerimizle hazırladığımız, tadına doyulmaz sütlü tatlılarımızı, dondurmalarımızı, pastalarımızı, çikolatalarımızı ve özel spesiyel tatlılarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

Konsept – Kiosk

Ülkemizde günümüzün trend yaşam alanları arasında bulunan AVM’lerde birbirinden güzel lezzetlerimiz ile benzersiz mimarimizi müşterilerimizle paylaşmak için, tüm güzel detaylar bir arada sunabileceğimiz bir konsept kurguladık…

Diğer Bayilik Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir