Pasaport Pizza 20’nci yılında büyük onur

Türkiye’nin yükselişine öncülük eden markaların belirlendiği ve bu yıl 10’ncusu düzenlenen, Anadolu Markaları Ödülleri sahiplerini buldu. Sektörde 20’nci yılını kutlayan Pasaport Pizza da yarışmada ödül alan firmalar arasında yer aldı.

Anadolu Markaları Ödülleri, Anadolu’da kurulup, markalaşma yolunda yakaladığı başarılarıyla göz dolduran firmalara veriliyor. Yarışmada ödül alan Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir, yarışmanın Anadolu’daki markalaşma atağını ortaya çıkarmak ve desteklemek adına büyük önem taşıdığını belirterek; “Anadolu Markaları Ödülleri, Anadolu’da kurulan şirketlerin İstanbul merkezli şirketlerin gölgesinden bir nebze olsun çıkması ve Anadolu’daki markalaşma atağının anlatılması için büyük önem taşıyor. Bundan dolayı bu ödül bizim için büyük bir onur kaynağı” dedi.

“Yeni hedeflerle yolumuza devam ediyoruz”

Sektördeki 20’nci yıllarında 20 yeni bayi hedefiyle yola çıktıklarını belirtenÖzdemir; “Pasaport Pizza,1998 yılında İzmir’in Pasaport semtinde açılan ilk restoranı ile pizzacılık sektörüne adım attı, şimdilerde ise 100’e yakın bayisi bulunuyor. Pasaport Pizza’nın başarısının sırrı Türk tüketicinin damak tadını iyi bilmesi. Türk tüketiciyi en iyi Türk üretici bilir. 20 yeni bayi hedefimiz yanında, var olan şubelerimizde de modernleşme ve yenileşme sürecini başlattık. Bütün bayilerimiz en kısa zamanda yeni yüzleriyle müşterileri karşılayacak” diye konuştu.

Pasaport Pizza Hakkında

1998 yılında İzmir’in Kordon semtinde açılan ilk restoranı ile kısa zamanda İzmirliler tarafından benimsenen, Ege Bölgesi başta olmak üzere Akdeniz, Marmara, İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgesinde hizmet vermektedir. 15 yılı aşkın süreden beri kaliteyle özdeşleşmiş markası, modern işletme sistemleri, müşteriye hizmet anlayışı ve kurumsal yapısı ile, Türkiye genelinde 42 ilde 98 şubesi ile pizza restoran sektörüne farklı bir boyut getiriyor ve Türkiye genelinde yayılmaya devam ediyor.

Pasaport Pizza Bayilik ve Franchise şartlarını incelemek için tıklayınız…

  • Ortalama Kar : %30 – %35
  • Kardan Alınan Pay : Yok

Diğer Bayilik Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir