Bursa Kebap Evi 82. Şubesini Ankara Atlantis Avm’de açtı!

Üstün Lezzet Ödüllü tek İskender markası olan Bursa Kebap Evi 82’inci şubesini Ankara Atlantis Avm’de açarak Ankara’daki şube sayısını 2’e çıkardı.

Bursa’nın meşhur İskender kebabını, aslına sadık kalarak lezzet severlerle buluşturan Bursa Kebap Evi dünyanın en iyi markalarının yer aldığı Atlantis Avm’de 82’inci şubesini açtı.

Ankara da 2. şubesini açan “Türkiye’nin Lezzet Zinciri Bursa Kebap Evi” konuklarına farklı lezzetler sunmaya devam ediyor.

“Gerçek İskender Ustalık İster” mottosuyla Türkiye’nin dört bir yanına Bursa lezzetlerini götüren marka, daha çok Avm’ler de konumlanarak Bursa Kebap Evi, Atlantis AVM açılışıyla birlikte 100 şube hedefine bir adım daha yaklaşmış oldu.

Kalitede standardı yakalamak için tek bir merkezde hijyenik koşullarda üretim yapan marka İstanbul’dan Van’a, Antalya’dan Almanya’ya standart ürün-hizmet kalitesini misafirlerine sunuyor. Bursa Kebap Evi, tarihsel bir lezzet olan Bursa Kebabı’nı nam-ı değer iskenderi usulüne uygun olarak yemek isteyenleri şubelerine bekliyor.

Biri Almanya’da olmak üzere 35 ilde 82 restoranıyla hizmet veren Bursa Kebap Evi 2018 yılının ilk çeyreğinde; Mart ayı içerisinde Adıyaman Park Avm, Vadi İstanbul, Antalya Land of Legend ve Almanya Duisburg şubelerinin kapılarını misafirlerine açacak.

BKE; uzun yıllar süren ön hazırlık ve araştırmalar sonucu dünyaca meşhur Bursa Kebabı’nı en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışı çerçevesinde 2003 yılında kuruldu.

Gerçek Bursa Kebabı’nı tüketicilerle buluşturma fikri başlangıçta ne kadar tutarlı bir yaklaşımsa, bu muhteşem lezzeti çağdaş ve insan odaklı stratejiler ile markalaştırmak da bir o kadar ilgi çekici idi.

Nitekim, girişimcilerden gelen yoğun talep üzerine efsane marka güven halkasını daha da büyütmeye karar vererek “garantili franchising” modeli ile yatırımcılara ulaştı.Dahası, 2010 yılındaki markanın yeniden yapılandırılması projesi ise beklenen yükselişin gerçekleşmesine ve markanın artık ulusal bir tabana oturmasına neden oldu.Nitekim BKE bir yılda, rekor sayılabilecek % 300’lük büyüme oranı ile bugün Türkiye’nin en gözde döner restoranı olmayı başardı.Artık hedef büyük; çünkü gerçek kalite, yatırımcı dostu anlayış ve bir marka ile çalışma rahatlığı ülkemizin her köşesinde olmalı.

Diğer Bayilik Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir