Usta Dönerci’den Rekor Restoran Atağı

TAB Gıda güvencesiyle Türkiye genelinde 120’ye yakın restoranıyla hizmet veren Usta Dönerci®, 2017 yılında hem büyümesini sürdürdü hem de istihdama katkıda bulundu. Yurtdışı restoran atağı da devam eden Usta Dönerci’nin Makedonya, Kıbrıs ve Gürcistan’da restoranları bulunuyor.

Türkiye’de hızlı servis restoran sektörünün lideri TAB Gıda’nın 20 yıllık deneyimini aktardığı Usta Dönerci®, hız kesemeden büyümesini sürdürüyor. Türkiye genelinde 120’ye yakın restoranıyla hizmet veren Usta Dönerci®, geleneksel döner lezzetini, hızlı servis ve yüksek kalite anlayışıyla sunarak hem büyümesini sürdürdü hem de yeni istihdam alanı yarattı. Usta Dönerci bugün, 120’ye yakın restoranıyla yaklaşık 2000’i aşkın kişiye istihdam sağlıyor.

“Hedef dünya markası olmak”
TAB Gıda’nın global çaptaki başarısı, gıda alanındaki 22 yıllık uzmanlığı ve ustalığından gücünü alan Usta Dönerci®, sadece yurtiçinde değil yurtdışında da restoran atağını sürdürüyor. Başarıyı sadece Türkiye ile sınırlı tutmayan Usta Dönerci®, Ocak 2017’de Makedonya ile başlattığı yurtdışı zincirine, kısa süre içinde Kıbrıs ve Gürcistan’ı da katarak, dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Haberin devamı için tıklayınız….

Diğer Bayilik Haberleri

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir